
Eerste drive-through groot succes
Op 1 en 2 mei 2020 heeft van Leeuwen Catering haar eerste drive-through georganiseerd. Dit initiatief waarmee we voedselverspilling willen voorkomen was een groot succes.
Aanpassingen
In verband met het COVID-19 virus zijn kantines en bedrijfsrestaurants gesloten en er is veel onzekerheid wanneer deze weer opengaan. Medewerkers van VLC hebben enthousiast meegedacht over wat er gedaan kan worden met de voorraad op hoofdkantoor en locaties. Zo kwam het idee voor een drive-through naar voren. Medewerkers hebben met de voorraad op het hoofdkantoor diverse pakketten samengesteld. Niet alleen op het hoofdkantoor maar ook op diverse locaties is door medewerkers een drive-through georganiseerd. Nadat we het gecommuniceerd hadden via diverse kanalen kwamen er al een heleboel leuke reacties en belangstellende berichten.
Drive-through
1 en 2 mei was het dan eindelijk zover, de drive-through was open. Geïnteresseerden konden met de auto langs rijden en vervolgens diverse pakketten kopen. Dagen van te voren zijn er al zoveel pakketten besteld dat we in eerste instantie niet konden garanderen dat alle pakketten nog beschikbaar waren op 2 mei. Door de geweldige inzet van onze medewerkers zijn er voldoende extra pakketten gemaakt zodat er genoeg voorraad was. Mede door dit grote succes zijn we alweer druk bezig met de voorbereidingen voor de volgende drive-through op 8 en 9 mei 2020. Volg Van Leeuwen catering op Facebook of Instagram en zie welke pakketten we dit weekend aanbieden. De drive-through is 8 en 9 mei geopend van 10:00-14:00 uur.